Antalya Halk Süt Başvurusu

Antalya Halk Süt Başvurusu

ABONE OL
15 Şubat 2024, 13:23:04

Antalya halk süt başvurusu ile Antalya Büyükşehir Belediyesi ailelere yardımcı olmak maksadıyla süt dağıtımı yapıyor. Sağlıklı yaşam için süt desteği beraber 2-5 yaşındaki çocuklar için proje başlatıldı. Verilen kampanyada aylık olarak süt dağıtımı devam edilecek. Halk Süt Projesi sayesinde Antalya’da yer 19 ilçesine tam olarak süt dağıtımı gerçekleştirmektedir. Vatandaşların çocuklarına süt yardımı olarak yapılmasına hem aile bütçesine hem de çocuk gelişimine olumlu yönde etkileyecek yardım türü olarak geçmektedir.

Antalya Halk Süt Başvurusu Nasıl Yapılır?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Süt projesi için Antalya Belediyesi sitesinden online başvuru olarak yapılmaktadır. Başvuru adresini buradan ulaşabilirsiniz. Başvurma ekranında sizden belli bilgiler istenmektedir. Bu bilgilerin doğru olarak sunulması gerekilmektedir. Halk Süt Talep Formunda istenen bilgiler;

 • Ebeveyn T.C Kimlik No
 • Ad Soyadı
 • Telefon Numarası
 • Çocuk T.C Kimlik
 • Çocuk Yaşı
 • Evdeki Kişi Sayısı
 • Çalışma Durumu
 • Aylık Toplam Kazanç
 • İlçe
 • Mahalle
 • Adres bilgileri ve robot değilim testini girmeniz istenmektedir.

Antalya Halk Süt Başvurusu Sorgulama

Antalya Halk Süt Başvuru sorgulama işlemleri için ilk öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapmanız halinde Antalya Belediyesi üzerinden başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Buradan sayfaya giderek T.C kimlik numarası ve başvurma sonrasında size verilen takip numarası üzerinden başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Verilen bilgiler doğrultusunda yoğunluğa göre dönüş olacaktır. Başvuru takip numarasını unutmanız halinde iletişim merkezi numarasından ulaşarak durum hakkında yardım alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu değerlenmesi halinde adresinize süt yardımı başlayacaktır. İBB Halk Süt Başvurusu Nasıl Yapılır?

Antalya Halk Süt Her Ay mı Veriliyor?

Antalya Halk Süt başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi halinde her ay düzenli şekilde süt verilmektedir. Süt yardımları kampanya süresince devam edecektir. Antalya Büyükşehir Belediyesi çocukların gelişimi için bu projeye destek vermektedir. Çocuk başına yapılan yardımda çocuk başına 8 litre süt yardımı yapılmaktadır. Detaylı bilgileri iletişim numarası üzerinden de alabilirsiniz.

Antalya Halk Süt Telefon Numarası

Antalya Halk Süt hakkında telefon üzerinden bilgi almak isteyen kişiler Antalya İletişim Merkezi 444 94 20 numaralı hattan telefon edip bilgi edinebilirler. Antalya Halk Süt için de başvuru durumunu ve nereden yapılacağı gibi konuları sorabilirsiniz.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal