İşte Dünyanın En Güvenli Akıllı Telefonu

İşte Dünyanın En Güvenli Akıllı Telefonu

ABONE OL
24 Aralık 2022, 19:58:20

İşte Dünyanın En Güvenli Akıllı Telefonu, bugüne kadar ortaya çıkan amiral gemileriyle beraber dünyanın en güzel, dünyanın en güçlü veya dünyanın en iyi telefonu ibarelerini duymuştuk. Her ne kadar dünyanın en güvenli akıllı telefonu kelimelerini duysak da, bugüne kadar hiçbir telefon bu söylemin hakkını verememişti. Lakin, artık gerçekten de dünyanın en güvenli akıllı telefon modeli ortaya çıkıyor. Bakalım Bittium Tough Mobile 2C modeli kullanıcılara neler sunacak?

Bittium Tough Mobile 2C

Bugüne kadar çok güvendiğiniz akıllı telefonu bir kenara bırakın. Çünkü özellikleriyle kullanıcıları mest eden yeni model, tamamen içine kapanık bir şekilde geliyor. Güvenilirliği üst seviyelerde tutan cihazda, birbirine sarılan yazılımlar bulunuyor. Tabii ki üst üste yinelenen bu yazılımlar da güvenliği daima ön planda tutuyor.

Bildiğiniz gibi Bluetooth, kamera ve mikrofon gibi özellikler bir telefonda bulunduğu sürece kullanılabilirliğini koruyor. Yeni akıllı telefonda bu uygulamaların tüm bağlantılarının kesilebilmesi için ekstra bir fiziksel tuş bulunuyor. Kullanıcılar bu tuşa basarak dış dünyayla bağlantılarını koparıyor ve dış etmenlerden gelebilecek tehditleri de kolayca engelliyor. Ayrıca internet üzerinden bağlantı kurmak isteyen kullanıcılar için ekstra bir VPN tuşu da bulunuyor. Bu tuşa basarak VPN eklentisini aktif ediyor ve bölgenizi belli etmeden de bağlantı kurabiliyorsunuz.

Bittium Tough Mobile 2C’nin Çıkışı ve Fiyatı

Tüm sistemsel özellikleri henüz belli olmayan cihaz, suya ve darbelere karşı dayanıklı olacak. Tam bir cep tankı olacak yeni cihazın fiyatı da yaklaşık 1.800 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Tamamen güvenlik konusunda oldukça iddialı bir şekilde karşımıza gelen cihazın, ayrıca çıkış tarihi de belli değil. İlerleyen günlerde çıkış tarihi ve geriye kalan özellikler de netleştikçe sizlere yeniden bilgi vereceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı