Samsung Galaxy Fold’un Piyasaya Sürülme Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Fold’un Piyasaya Sürülme Tarihi Belli Oldu

ABONE OL
23 Aralık 2022, 17:35:26

Telefonlarla ilgili bazı sorunları ile sık sık gündeme gelmeye başlayan Samsung, hatalar sonucu piyasadan çektiği Galaxy Fold cihazını tekrar gündeme getiriyor ve piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni halini almak üzere sürekli test aşamasında olan cihaz, bazı kaynaklara göre 6 Eylül tarihinde piyasaya duyurulacak. Samsung’un katlanabilir telefon yarışına erkenden başlaması, şirket için biraz kötü sonuçlanmıştı. Telefonda birçok hata yer alıyordu ve kullanıcıların bu telefonlara güvenleri azalmıştı. Bunun üzerine Samsung, Galaxy Fold’ları geri çağırmış ve revizyon sürecine girmişti.

Bu durum pek çok kişiyi meraklara sürüklemiş, insanların isteklerini de kolaylıkla ön plana çıkarmıştı. Güney Koreli bir kaynağın haberine göre Samsung Galaxy Fold’un tekrar piyasaya çıkacağı tarih kesinleşti. Kaynağa göre Samsung Galaxy Fold’un yeni hâli, 6 Eylül’de piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy Fold

Peki 6 Eylül nasıl bir tarih dersiniz? Bu aslında çok konuşulan, çok merak edilen bir tarih. Telefon ile ilgili iddia edilen tarihte Berlin üzerinde düzenlenecek olan IFA etkinliği 2019 tarihinde karşımıza çıkmış oluyor. BU yüzden cihazın üretimlerle ilgili başlangıç tarihini de kendi içinde inceleyebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Bakalım bu konuda nasıl bir ilerleme kat edilecek ve markalar ne tür bir gelişimle çıkacak karşımıza. Merakla yeni yapılacak olan duyuruları bekliyor, konuyla ilgili de bütün çalışmaları karşınıza çıkarmak istiyoruz.

Samsung Galaxy Fold ile ilgili olarak söyleyeceklerimiz daha var tabii. Bu telefon sonuçta yeni bir telefon olarak çıkıyor ve bu cihaz içerisinde pek çok değişiklik yapılmış durumda. Ekranlarda, menteşelerde de yeni güzellemeler yapıldı. Artık cihaz için kötü olayların yaşanmaması umuluyor diyebiliriz.

Telefonda oluşan önemli değişikliklerin yanında, fiyat hala aynı şekilde sunuluyor. Şaşırtıcı olmayan bu durum, pek çok kişinin önemli bir beklentiye dahil olduğunu gösteriyor. ArGe çalışmalarının bir şekilde çıkarılması için fiyatlarda oynama yapmayan marka, çok daha fazla iş yaparak ve insanlara daha hızlı bir şekilde ulaşarak çözümleri ön plana çıkarmanın derdinde diyebiliriz. Yapılacak işleri tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana en hızlı şekilde çıkarabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı