Samsung Galaxy S20 Sorun Yaratmaya Başladı

Samsung Galaxy S20 Sorun Yaratmaya Başladı

ABONE OL
30 Kasım 2022, 13:35:00

Son zamanların en popüler cihazı olan S20, farklı modelleriyle gün yüzüne çıkmıştı. Mükemmel özellikleriyle beraber kablosuz şarj özelliği de sunan cihazın her modelinde birtakım sorunlar yaşanmaya başlandı. Kullanıcıların yaptığı paylaşımlara göre Galaxy S20 modellerinin şarj problemi var. İddialara göre şarjın ara ara kesilmesi hiç şarj olmama gibi sorunlar yaşanıyor. Peki nedir bu şarj problemi?

Samsung Galaxy S20 Şarj Olmuyor!

Son günlerde yeni model hakkında farklı iddialara ortaya atılırken, son problem de şarj problemi oldu diyebiliriz. İddialara göre Ultra, Plus ve normal S20 modellerinde telefonlar şarj olmuyor. Kablosuz şarj esnasında bir sorun yaşamadıkları dile getiren kullanıcılar kablolu şarj açısından problem yaşıyor. Kullanıcıların paylaşımlarına göre kablolu şarj esnasında şarj hemen başlamıyor ve 3 ile 5 dakika arasında bekleme oluyor.

Diğer kullanıcıların iddiasına göre de telefonun şarjı devam ederken şarj gücü aniden kesiliyor ve tek çare cihazı yeniden başlatmak oluyor. Tabii ki uygulanan bu çözüm de kısa süreli diyebiliriz. Yani telefon her şarj problemi yarattığında da telefonu yeniden başlatmanız gerekiyor.

Şikayetin Merkezi Almanya

Genellikle bu konu hakkında meydana gelen şikayetlerin merkezi Almanya olarak görünüyor. Ayrıca bu kadar yaygın olmamasının sebebi de yazılım güncellemesi olabilir. Çünkü yazılım güncellemesinden hemen önce her şey normalken, güncelleme sonrası bu durum meydana geldiği için tek şüpheli cihaz yazılımı diyebiliriz. Yani şu an için donanımsal bir problem bulunmadığını düşünüyoruz.

Almanya merkezli şikayetlerin ardı arkası kesilmezken, Samsung cephesinden de herhangi bir yanıt gelmedi. Son amiral gemisinde ilk kez bu problemi yaşayan Samsung’dan sorunu yaşayan bütün kullanıcılar bir cevap bekliyor. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda yeni bir yazılım güncellemesiyle bu problem ortadan kalkacak, cihazın şarj problemi bir daha yaşanmayacaktır. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal