Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı

ABONE OL
24 Mart 2024, 22:30:21

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı değişimi sürekli olan devam eden iş dünyasına uzmanlar yetiştirmek üzerine tasarlanmış bir programdır. Programa katılım sağlayanlar, rekabetin giderek yükselen iş dünyasına yönelik olarak kazanımlar elde ederler.

Yönetim ve Organizasyon Yüksek lisans programı:

  • Zor şartlarda karar verebilme
  • Analitik düşünme
  • Yönetim becerilerine sahip olma
  • Sektörel gelişmeleri takip etme
  • Stratejik gelişmeleri öğrenme
  • Yönetsel deneyim kazanma olanaklarını sunar.
  •  

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı öğrencilerinin tamamı için çalışılacak her sektör üzerine yetkin konumda bulunabilmek üzerine eğitim programı oluşturulur. Gerekli olan bilgilere sahip olan ve aynı zamanda yaşanabilecek olan her duruma karşı hazırlığı bulunan yetkin uzmanlar oluşturma hedefine sahip bir programdır.

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansına Kimler Başvuru Yapabilir?

Programa katılacak olan bireyler 4 yıllık lisans diplomasına sahip olmalıdırlar. Tezsiz Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı programı, öğretim süresi boyunca en az iki dönemi kapsar.

Programa dahil olanlar, mevcut kredilerini tamamlamalarıyla birlikte tezsiz olarak, tamamlama projelerini teslim ederek diplomalarını alabilme olanağına sahip olurlar.

Tezsiz Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı programını başarıyla tamamlayan mezunlar, iş dünyasındaki yönetim açığına yönelik olarak eğitim almaları dolayısıyla yönetici olarak mesleklerini farklı sektörlerde sürdürebilirler.

Yönetici olarak kurum ve kuruluşları yönetebilme becerisine sahip olan bireyler, sahip oldukları üstün yeteneklerle beraber çalışmalarını sürdürürler.

Bu programın hangi üniversiteler de olduğunu görmek için lütfen yüksek lisans arama motorunu kullanınız.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal